• Kleris

  Келеріс

  Слаборослий компактний зимостійкий.

 • slider01

  Спеціальна пропозиція

  Гарний врожай Вам забезпечать наші садженці яблук. Плодовиті, стійкі до шкідників та негативних природніх умов. До кінця місяця діє акційна ціна.

 • Крупноплідна

  Спеціальна пропозиція

  Крупноплідна (Україна).Сильнорослий зимостійкий.Плоди масою 12-14 г. і навіть до 20 г. темно-червоні схильні до розтріскування.

Фермерське господарство «Євросад»

Було створено в 2005 році для вирощування овочів та фруктів, їх пакування, зберігання і реалізації. Надалі, починаючи з 200 року професійно займається вирощуванням підщеп та саджанців із матеріалу вільного від вірусів, що є основним пріоритетом у роботі господарства. Напрямок вирощування саджанців та підщеп яблуні, абрикоса, черешні, вишні, груші, персика, сливи фактично продовжено роботу, яку в 2003 році започатковано СВК «Анастасія».Проте, оскільки кооперативна форма власності перешкоджала ефективному вирощуванню, продажу підщеп та саджанців на сьогоднішній день ФГ «Євросад» фактично став правонаступником СВК «Анастасія» в даному напрямку. Для збереження фруктів, що вирощуються ФГ «Євросад», а це: полуниця сорту Ельсанта, черешня понад 9 сортів, груша понад 12 сортів, слива – 7 сортів, персик 15 сортів, яблуня 18 сортів ,борівка американська – 6 сортів, абрикос 8 сортів Госполарство має холодильник на 100 тон , а для збереження саджанців та підщеп- холодильник для такого збереження на 150 тис. шт..

Господарство надаває також послуги як власникам земельних ділянок, які надані для ведення особистого селянсткого господарства та фермерських господарств, так і власникам земельних ділянок, наданих для особистого селянського господарства та товарного сільськогосподарського виробництва .Зокрема для надання наступних послуг:

 • Підготовка грунтів для посадки садів та ягідних культур;
 • Садіння фруктових дерев та догляд за ними
 • Обприскування та догляд за садами та саджанцями фруктових дерев
 • Обрізання фруктових дерев
 • Надання послуг по збиранню врожаю
 • Надання послуг по збереженню фруктів

Інтернет магазин саджанців  «Євросад»

Господарство - український виробник якісних та чистих фруктів(яблук, груш, персика, сливи, абрикоса, черешні, суниці) необхідних для дітей та корисних для дорослих. Місія Господарства полягає в гарантії того, що турбуючись про здоров»я дорослих та дітей він гарантує високу якість і чистоту кожного спожитого яблука, груші,персика чи іншого фрукту,вирощеного ним. Ми прагнемо бути кращими з огляду на те що: в кожному фрукті вирощеному кооперативом повторено первозданну чистоту та красу природи від Адама та Єви часточку добрих та світлих відчуттів кожного з членів та працівників Господарства вкладено при вирощуванні та зборі щедрого дару землі нас поважають конкуренти за професіоналізм нас поважає влада за працьовитість нас поважають споживачі за чесність інвестори бажають вкладати в нас гроші, партнери можуть покластися на нас, бо ми знаємо, що таке успіх Головною метою є постачання на ринок фруктів та саджанців стабільної і високої якості за відповіднодоступними цінами, та за замовленнями покупців.Ми прагнемо стати найкращим виробником якісних та корисних яблук, груш, абрикосів, персика виняткових смакових якостей на вибір кожного з наших покупців, а також саджанців фруктових дерев стійких до хворіб і таких, що не потребують багаторазового обробітку. Наш підхід до бізнесу заснований на:

 • Раціональному отриманні того, що дає нам природа
 • Захисті навколишнього середовища
 • Вирощуванні здорової та корисної для людей їжі та саджанців, що дають плоди на другий рік після посадки
 • Відродженні природного та здорового способу харчування через споживання фруктів

Раді будемо співпрацювати з Вами