Яблуні

Яблуні Товарів у наявності: 40

на сторінку
Показані 1 - 12 із 40 пунктів
Показані 1 - 12 із 40 пунктів

Купити саджанці яблуні

  «Заборонений плід» відомий нам як яблуко, існував ще до створення людини. За свою довго історію, яблуко завжди спокушало своїм виглядом, ніби закликаючи відкусити шматочок. А все тому, що важко встояти перед плодами яблуні, які мають чудове забарвлення та випромінюють свіжість, особливо з крапельками ранньої роси. Так і хочеться його скуштувати.

  Сьогодні, завдяки селекції рослин, виведено безліч найрізноманітніших сортів яблунь. Так, по зимостійкості їх можна поділити на зимостійкі (до -37 градусів), середньозимостійкі (до -35 градусів), високозимостійкі (до -40 градусів) і низькозимостійкі (до -25 градусів). Більше того, вони є доступними для кожного, хто бажає вирощувати свій власний яблуневий сад. Купити саджанці яблуні дуже просто, варто лише завітати в інтернет-магазин «Євросад». Великий асортимент саджанців, дозволять вам створити чудовий сад, який може приносити не лише користь здоров’ю, адже споживаючи власноруч вирощенні продукти ви на всі 100% впевнені в їх якості, але й фінансову користь, оскільки попит на яблука є завжди. Саджанці яблуні, навіть декілька штук, зможуть забезпечити вас вітамінами на цілий рік.

Саджанці яблуні - доступні ціни

  Плодово-ягідні дерева, такі як яблуня, поділяються за різними критеріями. Навіть досвідчений садівник не завжди визначить сорт яблука. Саме тому, варто звертатись до кваліфікованих реалізаторів саджанців яблуні. Вам зможуть надати консультацію щодо вирощування обраного вами сорту, розказати, де краще його висаджувати і як доглядати. Варто пам’ятати, що ціни на саджанці яблуні залежать від багатьох факторів – країна виробник, стійкість до перепаду температур, кількість родючих плодів в період цвітіння тощо. В інтернет-магазині «Євросад» можна купити саджанці яблуні за доступними цінами. Якщо ви переживаєте за доставку, то не варто, обраний вами товар менше ніж за добу вже буде у ваших руках. А це означає, що нічого не завадить вам приступити до висаджування яблунь, ну хіба погода.

   Якщо ви любите яблука, та маєте де їх посадити, зробіть це – при мінімальних фінансових та фізичних затратах, ви зможете забезпечувати всю сім’ю еко продуктом.