Крупноміри

Крупноміри There are no products in this category.

У ФГ «Євросад» - найкращий вибір і доступні ціни на крупноміри плодових дерев.
Хто з нас, не задивлявся на сусідські стиглі сливи, груші, персики і наливні яблука? Не раз виникало бажання простягнути руку через паркан і зірвати солодкі черешні, але не дозволяло виховання. І тоді, доводилося забувати про правила поведінки, і крадькома ділиться з сусідом його добром. 

А що робити? Свої саджанці ще не скоро потішать урожаєм, адже молодий сад починає повноцінно плодоносити тільки на четвертий - п'ятий рік після посадки.

Вихід завжди є, і якщо постаратися, то вже цього року ви зможете почастувати сусідів смачними ягодами і фруктами із свого саду. Висадіть на своїй ділянці кілька дерев крупномірів, які потішать урожаєм, прикрасять двір і створять тінистий захист для молодих декоративних рослин.

                                                       Посадка крупномірів: за і проти
Крупноміри - дорослі, сформовані дерева, від 2 м. висоти, з великою грудкою землі, яка щільно огортає потужну кореневу систему рослини.Усі крупномірні дерева повинні реалізовуватися з закритою кореневою системою і мати рівномірно розвинуту крону.

Ще зовсім недавно посадка крупномірів біля будинку викликала подив, але сьогодні, дана послуга уже стала досить популярною серед ландшафтних дизайнерів. У чому секрет? Клієнт відразу отримує той результат, який був закладений у кресленнях ландшафтного дизайнера. Саме це й приваблює покупців.

                                                        Переваги крупномірних дерев
Не потрібно чекати кілька років, поки плодове або декоративне дерево досягне дорослого віку і почне виконувати свої функції на повну силу. Можна чітко спланувати дизайн ділянки і заповнити увесь зайвий простір, який залишають при посадці молодих саджанців.

Дерева крупноміри - це ідеальний варіант для людей, у яких немає часу займатися садівництвом і доглядати за маленькими саджанцями, але є бажання насолоджуватися ягодами і фруктами зі свого саду
Зима - найкращий час для посадки крупномірних рослин. У цей час всі фізіологічні процеси дерева призупинені, що гарантує високу приживлюваність крупномірів з приходом весни. Головне - правильно підготувати дерево до посадки і дотримуватися правил догляду за ним з настанням тепла.

При посадці крупномірів на постійне місце, необхідно акуратно обрізати кінчики бічних коренів.
З настанням тепла, майстри з озеленення рекомендують обробити пристовбурні круги регуляторами росту, які допоможуть розвиватися кореневій системі. Мульчування ґрунту в пристовбурному крузі - обов'язкова процедура для швидкого вкорінення, збереження вологості і повітропроникності ґрунту.

Багатьох лякає висока ціна крупномірів, але якщо врахувати, що за деревом кілька років доглядали професіонали в розпліднику і воно потрапляє у руки покупця здоровим, доглянутим і з великим потенціалом для росту і плодоношення, то його вартість відповідає якості.

                                                     Купити крупноміри у ФГ «Євросад»
Здорові та якісні саджанці від 2 м. у висоту і вище, садівники-любителі і майстри з озеленення можуть придбати у ФГ «Євросад».
Ми пропонуємо великий вибір крупномірних плодових дерев,таких як: персик,нектарин,абрикос,черешня,вишня,слива,яблуня,груша, які підкреслять дизайн двору і будуть красиво виглядати в ландшафтних композиціях.Ціни від 1800 - до 2500 грн.